Trebaš pomoć? Tu smo. Započni chat
Imaš obavijest Započni chat

Kviz

PROVJERI SPORTSKO ZNANJE UZ PSK KVIZ I OSVOJI NAGRADE

Dobrodošli na sportski PSK kviz! Ako se smatraš velikim sportskim znalcem i ako rijetko propuštaš  najvažnije sportske događaje ovo je prava zabava za tebe. Pokaži svoje znanje i igraj protiv ostalih natjecatelja, te osvoji nagrade.

Sudjeluj u PSK kvizu, odgovori na 10 pitanja i osvoji nagradu: dijelimo ukupno 10 000 KUNA. Nagrade će osvojiti 30 najboljih, a pobjedniku će pripasti čak 2 000 KUNA! Zaista se isplati sudjelovati!!

• Najboljih 30 kvizaša osvaja nagrade

Redovito prati našu kviz stranicu jer će te u narednom periodu čekati kvizovi različite sportske tematike. Ako budeš u krugu najboljih 30 igrača, očekuju te nagrade,

Ukupni nagradni fond kviza je 10 000 KUNA. U nastavku provjeri vrijednost nagrade od 1. do 30. mjesta: